    USA Industrials ZUSAH2.5X53
    型号:
    ZUSAH2.5X53
    规格书:
    双灏业商城ZUSAH2.5X53.pdf
    描述:
    O-RING BUNA-N BLACK PK25
    产品介绍
    ZUSAH2.5X53 产品详情
    直径 - 内部:
    2.087" (53.00mm)
    直径 - 外部:
    2.283" (58.00mm)
    宽度/横截面:
    0.098" (2.49mm)
    工作温度:
    -40°C ~ 121°C