    USA Industrials ZUSAH3.5X108
    型号:
    ZUSAH3.5X108
    规格书:
    双灏业商城ZUSAH3.5X108.pdf
    描述:
    O-RING BUNA-N BLACK PK5
    产品介绍
    ZUSAH3.5X108 产品详情
    直径 - 内部:
    4.252" (108.00mm)
    直径 - 外部:
    4.528" (115.00mm)
    宽度/横截面:
    0.138" (3.51mm)
    工作温度:
    -40°C ~ 121°C