    USA Industrials ZUSAH5.3X206
    型号:
    ZUSAH5.3X206
    规格书:
    双灏业商城ZUSAH5.3X206.pdf
    描述:
    NBR ORING 5.3WD X 206ID MM
    产品介绍
    ZUSAH5.3X206 产品详情
    直径 - 内部:
    8.110" (206.00mm)
    直径 - 外部:
    8.528" (216.60mm)
    宽度/横截面:
    0.209" (5.31mm)
    工作温度:
    -40°C ~ 121°C