    USA Industrials ZUSAV2.5X50
    型号:
    ZUSAV2.5X50
    品牌:
    USA Industrials
    分类:
    O 圈
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ZUSAV2.5X50.pdf
    描述:
    O-RING FKM BLACK PK5
    产品介绍
    ZUSAV2.5X50 产品详情
    品牌:
    USA Industrials
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    材质:
    FKM
    破折号编号:
    标称内径:
    横截面形状:
    Round
    直径 - 内部:
    1.969" (50.00mm)
    直径 - 外部:
    2.165" (55.00mm)
    宽度/横截面:
    0.098" (2.49mm)
    颜色:
    Black
    硬度:
    75 Shore A
    工作温度:
    -26°C ~ 204°C