    Abracon LLC AFII-LC-0049-Q
    型号:
    AFII-LC-0049-Q
    品牌:
    Abracon LLC
    分类:
    射频滤波器(RF Filters)
    封装:
    0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
    规格书:
    双灏业商城AFII-LC-0049-Q.pdf
    描述:
    RF FILTER BAND PASS UWB 0805
    产品介绍
    AFII-LC-0049-Q 产品详情
    品牌:
    Abracon LLC
    系列:
    AFII-LC
    封装/外壳:
    0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    产品状态:
    Active
    频率:
    7GHz Center
    带宽:
    1.6GHz
    滤波器类型:
    Band Pass
    纹波:
    插入损耗:
    0.9dB
    安装类型:
    Surface Mount
    尺寸 / 尺寸:
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
    高度(最大值):
    0.037" (0.95mm)