    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D4L150S33W-117
    型号:
    ATS-HP-D4L150S33W-117
    品牌:
    Advanced Thermal Solutions Inc.
    分类:
    热管、蒸汽室
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-D4L150S33W-117.pdf
    描述:
    HEAT PIPE ROUND 4 OD 150MM
    产品介绍
    品牌:
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    类型:
    Heat Pipe
    附件方式:
    Epoxy or Solder
    形状:
    Round
    功率 - 冷却:
    41.7W @ 150mm
    热阻:
    吸液芯类型:
    Sintered
    长度:
    5.906" (150.00mm)
    宽度:
    高度:
    直径:
    0.157" (4.00mm) OD
    工作温度:
    30°C ~ 120°C