    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D4L200S25W-118
    型号:
    ATS-HP-D4L200S25W-118
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-D4L200S25W-118.pdf
    描述:
    HEAT PIPE ROUND 4 OD 200MM
    产品介绍
    形状:
    Round
    功率 - 冷却:
    31.3W @ 200mm
    长度:
    7.874" (200.00mm)
    直径:
    0.157" (4.00mm) OD
    工作温度:
    30°C ~ 120°C