    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D5L250S32W-124
    型号:
    ATS-HP-D5L250S32W-124
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-D5L250S32W-124.pdf
    描述:
    HEAT PIPE ROUND 5 OD 250MM
    产品介绍
    形状:
    Round
    功率 - 冷却:
    40.5W @ 250mm
    长度:
    9.843" (250.00mm)
    直径:
    0.197" (5.00mm) OD
    工作温度:
    30°C ~ 120°C