    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D6L200G45W-005
    型号:
    ATS-HP-D6L200G45W-005
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-D6L200G45W-005.pdf
    描述:
    HEAT PIPE ROUND 6 OD 200MM
    产品介绍
    形状:
    Round
    功率 - 冷却:
    64.0W @ 200mm
    热阻:
    吸液芯类型:
    Grooved
    长度:
    7.874" (200.00mm)
    直径:
    0.236" (6.00mm) OD
    工作温度:
    30°C ~ 120°C