    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F4L70S41W-192
    型号:
    ATS-HP-F4L70S41W-192
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-F4L70S41W-192.pdf
    描述:
    HEAT PIPE FLAT 3X4.83X70MM
    产品介绍
    形状:
    Flat
    功率 - 冷却:
    51.6W @ 70mm
    长度:
    2.756" (70.00mm)
    宽度:
    0.190" (4.83mm)
    高度:
    0.118" (3.00mm)
    直径:
    工作温度:
    30°C ~ 120°C