    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F6L100S41W-246
    型号:
    ATS-HP-F6L100S41W-246
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-F6L100S41W-246.pdf
    描述:
    HEAT PIPE FLAT 2.3X8.37X100MM
    产品介绍
    形状:
    Flat
    功率 - 冷却:
    51.5W @ 100mm
    长度:
    3.937" (100.00mm)
    宽度:
    0.330" (8.37mm)
    高度:
    0.091" (2.30mm)
    直径:
    工作温度:
    30°C ~ 120°C