    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F6L150S28W-253
    型号:
    ATS-HP-F6L150S28W-253
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-F6L150S28W-253.pdf
    描述:
    HEAT PIPE FLAT 2.5X8.28X150MM
    产品介绍
    形状:
    Flat
    功率 - 冷却:
    35.2W @ 150mm
    长度:
    5.906" (150.00mm)
    宽度:
    0.326" (8.28mm)
    高度:
    0.098" (2.50mm)
    直径:
    工作温度:
    30°C ~ 120°C