    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F6L150S29W-261
    型号:
    ATS-HP-F6L150S29W-261
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-F6L150S29W-261.pdf
    描述:
    HEAT PIPE FLAT 2.7X8.19X150MM
    产品介绍
    功率 - 冷却:
    35.9W @ 150mm
    长度:
    5.906" (150.00mm)
    宽度:
    0.322" (8.19mm)
    高度:
    0.106" (2.70mm)
    直径:
    工作温度:
    30°C ~ 120°C