    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F6L350S13W-281
    型号:
    ATS-HP-F6L350S13W-281
    品牌:
    Advanced Thermal Solutions Inc.
    分类:
    热管、蒸汽室
    封装:
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-F6L350S13W-281.pdf
    描述:
    HEAT PIPE FLAT 3X8.05X350MM
    产品介绍
    品牌:
    系列:
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    类型:
    Heat Pipe
    附件方式:
    Epoxy or Solder
    形状:
    Flat
    功率 - 冷却:
    15.8W @ 350mm
    热阻:
    吸液芯类型:
    Sintered
    长度:
    13.780" (350.00mm)
    宽度:
    0.317" (8.05mm)
    高度:
    0.118" (3.00mm)
    直径:
    工作温度:
    30°C ~ 120°C