    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F6L350S13W-305
    型号:
    ATS-HP-F6L350S13W-305
    规格书:
    双灏业商城ATS-HP-F6L350S13W-305.pdf
    描述:
    HEAT PIPE FLAT 3.8X7.61X350MM
    产品介绍
    功率 - 冷却:
    16.5W @ 350mm
    长度:
    13.780" (350.00mm)
    宽度:
    0.300" (7.61mm)
    高度:
    0.150" (3.80mm)
    直径:
    工作温度:
    30°C ~ 120°C