    American Electrical Inc. H-030-38109
    型号:
    H-030-38109
    规格书:
    双灏业商城H-030-38109.pdf
    描述:
    TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 3.81MM
    产品介绍
    H-030-38109 产品详情
    位置数量:
    9
    每层位置数:
    9
    间距:
    0.150" (3.81mm)
    电流 - UL:
    12 A
    电压 - UL:
    300 V
    工作温度:
    -55°C ~ 105°C