    Amphenol Piher Sensing Systems PT10LV10-254A2020-PM-S
    型号:
    PT10LV10-254A2020-PM-S
    规格书:
    双灏业商城PT10LV10-254A2020-PM-S.pdf
    描述:
    TRIMMER 250KOHM 0.15W PC PIN TOP
    产品介绍
    电阻:
    250 kOhms
    功率(瓦特):
    0.15W
    容差:
    ±20%
    温度系数:
    ±300ppm/°C
    调整类型:
    Top Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.406" Dia (10.30mm)