    Amphenol Piher Sensing Systems PT6KV-254A2020
    型号:
    PT6KV-254A2020
    规格书:
    双灏业商城PT6KV-254A2020.pdf
    描述:
    TRIMMER 250K OHM 0.1W PC PIN TOP
    产品介绍
    PT6KV-254A2020 产品详情
    包装:
    Bulk
    电阻:
    250 kOhms
    功率(瓦特):
    0.1W, 1/10W
    容差:
    ±20%
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.248" Dia (6.30mm)