    Amphenol Piher Sensing Systems PT6KV-503A1010
    型号:
    PT6KV-503A1010
    规格书:
    双灏业商城PT6KV-503A1010.pdf
    描述:
    TRIMMER 50K OHM 0.1W PC PIN TOP
    产品介绍
    PT6KV-503A1010 产品详情
    电阻:
    50 kOhms
    功率(瓦特):
    0.1W, 1/10W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±300ppm/°C
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.248" Dia (6.30mm)