    Assmann WSW Components AFFC-050-32-051-11
    型号:
    AFFC-050-32-051-11
    规格书:
    双灏业商城AFFC-050-32-051-11.pdf
    描述:
    CABLE FFC/FPC 32POS 0.5MM 2"
    产品介绍
    导体数量:
    32
    间距:
    0.020" (0.50mm)
    长度:
    2.000" (50.80mm)
    长度 - 暴露端:
    0.138" (3.50mm)