    Assmann WSW Components AWG28-26/F-1/300
    型号:
    AWG28-26/F-1/300
    规格书:
    双灏业商城AWG28-26/F-1/300.pdf
    描述:
    CBL RIBN 26COND 0.039 MULTIPLE
    产品介绍
    AWG28-26/F-1/300 产品详情
    包装:
    Digi-Spool®, Continuous Spool
    产品状态:
    Active
    导体数量:
    26
    间距:
    0.039" (1.00mm)
    长度:
    Enter Number of Feet in Order Quantity
    线规:
    28 AWG
    导体股数:
    7 Strands / 36 AWG
    护套颜色:
    Multiple
    带材厚度:
    0.035" (0.89mm)
    带材宽度:
    1.024" (26.01mm)
    电压:
    300 V
    特性:
    -10°C ~ 105°C