    Bivar Inc. OR1-1.5-RGB-F7P-6
    型号:
    OR1-1.5-RGB-F7P-6
    规格书:
    双灏业商城OR1-1.5-RGB-F7P-6.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 1.5" 7.00MM
    产品介绍
    OR1-1.5-RGB-F7P-6 产品详情
    类型:
    Flexible 1.5" (38.1mm) - Fiber Optic
    透镜样式:
    Rectangle
    透镜尺寸:
    7.00mm