    Bivar Inc. OR1-36.0-RG-F4P-2
    型号:
    OR1-36.0-RG-F4P-2
    规格书:
    双灏业商城OR1-36.0-RG-F4P-2.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 36" 4.19MM
    产品介绍
    OR1-36.0-RG-F4P-2 产品详情
    类型:
    Flexible 36" (914.4mm) - Fiber Optic
    透镜样式:
    Round with Domed Top
    透镜尺寸:
    4.19mm