    Bivar Inc. OR4-1.5-RG-F5P-4
    型号:
    OR4-1.5-RG-F5P-4
    品牌:
    Bivar Inc.
    分类:
    光导管
    封装:
    规格书:
    双灏业商城OR4-1.5-RG-F5P-4.pdf
    描述:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 1.5" 5.10MM
    产品介绍
    OR4-1.5-RG-F5P-4 产品详情
    品牌:
    Bivar Inc.
    系列:
    OR4
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    颜色:
    Clear
    配置:
    Single
    类型:
    Flexible 1.5" (38.1mm) - Fiber Optic
    安装类型:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    透镜样式:
    Round
    透镜尺寸:
    5.10mm