    Bourns Inc. 3059L-1-200
    型号:
    3059L-1-200
    规格书:
    双灏业商城3059L-1-200.pdf
    描述:
    TRIMMER 20 OHM 1W WIRE LEAD SIDE
    产品介绍
    3059L-1-200 产品详情
    产品状态:
    Active
    电阻:
    20 Ohms
    功率(瓦特):
    1W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    安装类型:
    Chassis Mount
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.315" x 0.190" Face (8.00mm x 4.83mm)