    Bourns Inc. 3292W-1-204
    型号:
    3292W-1-204
    规格书:
    双灏业商城3292W-1-204.pdf
    描述:
    TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
    产品介绍
    3292W-1-204 产品详情
    系列:
    Trimpot® 3292 - Sealed
    电阻:
    200 kOhms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±10%
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    调整类型:
    Top Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Rectangular - 0.375" x 0.150" Face (9.53mm x 3.81mm)