    Bourns Inc. 3352W-1-105
    型号:
    3352W-1-105
    规格书:
    双灏业商城3352W-1-105.pdf
    描述:
    THUMBWHEEL POT 1M OHM 0.5W SIDE
    产品介绍
    3352W-1-105 产品详情
    电阻:
    1 MOhms
    功率(瓦特):
    0.5W, 1/2W
    容差:
    ±20%
    调整类型:
    Side Adjustment
    尺寸 / 尺寸:
    Round - 0.350" Dia x 0.210" H (8.89mm x 5.33mm)