    Encoder Products Company 15T-01SA-4096NV1ROC-M00
    型号:
    15T-01SA-4096NV1ROC-M00
    品牌:
    Encoder Products Company
    分类:
    编码器
    封装:
    规格书:
    双灏业商城15T-01SA-4096NV1ROC-M00.pdf
    描述:
    1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 1/4
    产品介绍
    品牌:
    Encoder Products Company
    系列:
    15T
    包装:
    Box
    产品状态:
    Active
    可编程:
    Not Verified
    编码器类型:
    Incremental
    输出类型:
    Open Collector
    每转脉冲数:
    4096
    电压 - 电源:
    5V ~ 28V
    执行器类型:
    10mm Open Center