    Hirose Electric Co Ltd PCN13-64S-2.54DS(71)
    型号:
    PCN13-64S-2.54DS(71)
    规格书:
    双灏业商城PCN13-64S-2.54DS(71).pdf
    描述:
    CONN DIN RCPT 64POS PCB RA GOLD
    产品介绍
    产品状态:
    Active
    位置数量:
    64
    间距:
    0.100" (2.54mm)