    Jensen Global Inc. JG27-0.5EH
    型号:
    JG27-0.5EH
    规格书:
    双灏业商城JG27-0.5EH.pdf
    描述:
    27G 0.5" EAR STYLE TIP ID .009"
    产品介绍
    JG27-0.5EH 产品详情
    尖头 - 类型:
    Straight
    线规:
    27
    外径:
    0.016" (0.41mm)
    内径:
    0.009" (0.23mm)