    Kamaya Inc. RC1/2750JB
    型号:
    RC1/2750JB
    规格书:
    双灏业商城RC1/2750JB.pdf
    描述:
    RES 75 OHM 5% 1/2W AXIAL
    产品介绍
    RC1/2750JB 产品详情
    包装:
    Bulk
    电阻:
    75 Ohms
    容差:
    ±5%
    功率 (W):
    0.5W, 1/2W
    工作温度:
    -55°C ~ 125°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)