    Kamaya Inc. RC1/4104KTD
    型号:
    RC1/4104KTD
    规格书:
    双灏业商城RC1/4104KTD.pdf
    描述:
    RES 100K OHM 10% 1/4W AXIAL
    产品介绍
    RC1/4104KTD 产品详情
    包装:
    Tape & Reel (TR)
    电阻:
    100 kOhms
    容差:
    ±10%
    功率 (W):
    0.25W, 1/4W
    工作温度:
    -55°C ~ 125°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)