    KEMET C0603C120F8TACTU
    型号:
    C0603C120F8TACTU
    品牌:
    KEMET
    分类:
    未分类
    封装:
    规格书:
    双灏业商城C0603C120F8TACTU.pdf
    描述:
    CAP CER 0603 12PF 10VDC X8G 1%