    KEMET C0603X102J3TACAUTO
    型号:
    C0603X102J3TACAUTO
    品牌:
    KEMET
    分类:
    未分类
    封装:
    规格书:
    双灏业商城C0603X102J3TACAUTO.pdf
    描述:
    CAP CER 0603 1NF 25VDC X8G 5%