    KEMET C0805C390F8TACAUTO
    型号:
    C0805C390F8TACAUTO
    品牌:
    KEMET
    分类:
    未分类
    封装:
    规格书:
    双灏业商城C0805C390F8TACAUTO.pdf
    描述:
    CAP CER 0805 39PF 10VDC X8G 1%