    KEMET C1206C183F5TACAUTO
    型号:
    C1206C183F5TACAUTO
    品牌:
    KEMET
    分类:
    未分类
    封装:
    规格书:
    双灏业商城C1206C183F5TACAUTO.pdf
    描述:
    CAP CER 1206 18NF 50VDC X8G 1%