    Ohmite MOX-300001005F
    型号:
    MOX-300001005F
    规格书:
    双灏业商城MOX-300001005F.pdf
    描述:
    RES 10M OHM 1% 1/2W AXIAL
    产品介绍
    MOX-300001005F 产品详情
    产品状态:
    Obsolete
    电阻:
    10 MOhms
    容差:
    ±1%
    功率 (W):
    0.5W, 1/2W
    特性:
    High Voltage, Moisture Resistant
    温度系数:
    100ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)