    Omron Automation and Safety UMA-48-72-1
    型号:
    UMA-48-72-1
    品牌:
    Omron Automation and Safety
    分类:
    地垫
    封装:
    规格书:
    双灏业商城UMA-48-72-1.pdf
    描述:
    SAFETY MAT 48X72 M8 BLK 100M
    产品介绍
    UMA-48-72-1 产品详情
    品牌:
    Omron Automation and Safety
    系列:
    UMA
    包装:
    Box
    产品状态:
    Obsolete
    宽度:
    48.00" (1219.2mm)
    长度:
    72.00" (1828.8mm)
    操作力:
    67.44lbs (30.59kg)
    颜色:
    Black
    材质:
    Polyurethane (PUR)
    电缆长度:
    5.12" (130.0mm)
    工作温度:
    -10°C ~ 55°C