    Orion Fans OD3510-12HSS01A
    型号:
    OD3510-12HSS01A
    规格书:
    双灏业商城OD3510-12HSS01A.pdf
    描述:
    FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
    产品介绍
    OD3510-12HSS01A 产品详情
    额定电压:
    12VDC
    尺寸 / 尺寸:
    Square - 35mm L x 35mm H
    宽度:
    10.00mm