    P1dB Inc P1AD-35FM
    型号:
    P1AD-35FM
    品牌:
    P1dB Inc
    分类:
    同轴连接器(RF)适配器
    封装:
    规格书:
    双灏业商城P1AD-35FM.pdf
    描述:
    3.5mm female to 3.5mm male Adapt
    产品介绍
    P1AD-35FM 产品详情
    品牌:
    P1dB Inc
    系列:
    3.5mm
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Active
    适配器类型:
    Plug to Jack
    转换类型:
    Same Series
    适配器系列:
    3.5mm to 3.5mm
    中心性别:
    Female to Male
    转换自(适配端):
    3.5mm Jack, Female Socket
    转换为(适配端):
    3.5mm Plug, Male Pin
    阻抗:
    50 Ohms
    样式:
    Straight
    安装类型:
    Free Hanging (In-Line)
    安装特性:
    固定类型:
    Threaded, Threaded
    最大频率:
    27 GHz
    防护等级:
    中心触点镀层:
    Gold
    特性:
    类别:
    同轴连接器(RF)适配器
    全部重置
    搜索类似
    结果:
    1. 如何在双灏业商城上订购P1AD-35FM
    2. 双灏业商城如何保证P1AD-35FM来自原始制造商或授权代理商?
    3. P1AD-35FM的价格和库存显示是否准确?
    5. 运输安排如何?
    6. 归还或更换P1AD-35FM的流程是什么?
    (2)我们在交付P1AD-35FM后90天内获悉上述缺陷。
    (2)获得申请退货授权
    7.如何联系我们以获得技术支持,如P1AD-35FM引脚图、P1AD-35FM规格书?
    如果您需要任何售后服务,请随时与我们联系。
    P1AD-35FM 产品比对
    图片 P1AD-SAFNM P1AD-29MF P1AD-35FM P1AD-24FF P1AD-SAFBNF
    品牌 P1dB Inc P1dB Inc P1dB Inc P1dB Inc P1dB Inc
    系列 SMA 2.92mm 3.5mm 2.4mm SMA
    包装 Bulk Box Bulk Box Bulk
    产品状态 Active Active Active Active Active
    适配器类型 Plug to Jack Plug to Jack Plug to Jack Jack to Jack Jack to Jack
    转换类型 Between Series Same Series Same Series Same Series Between Series
    适配器系列 SMA to N 2.92mm to 2.92mm 3.5mm to 3.5mm 2.4mm to 2.4mm BNC to SMA
    中心性别 Female to Male Female to Male Female to Male Female to Female Female to Female
    转换自(适配端) SMA Jack, Female Socket 2.92mm (OS-2.9) Plug, Male Pin 3.5mm Jack, Female Socket 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Jack, Female Socket SMA Jack, Female Socket
    转换为(适配端) N Plug, Male Pin 2.92mm (OS-2.9) Jack, Female Socket 3.5mm Plug, Male Pin 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Jack, Female Socket BNC Jack, Female Socket
    阻抗 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    样式 Straight Straight Straight Straight Straight
    安装特性 - - - - -
    最大频率 6 GHz 40 GHz 27 GHz 50 GHz 3 GHz