    Panasonic Electronic Components ERJ-8ENF6040V
    型号:
    ERJ-8ENF6040V
    规格书:
    双灏业商城ERJ-8ENF6040V.pdf
    描述:
    RES SMD 604 OHM 1% 1/4W 1206
    产品介绍
    ERJ-8ENF6040V 产品详情
    电阻:
    604 Ohms
    容差:
    ±1%
    功率 (W):
    0.25W, 1/4W
    温度系数:
    ±100ppm/°C
    工作温度:
    -55°C ~ 155°C
    尺寸 / 尺寸:
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    高度 - 安装(最大值):
    0.028" (0.70mm)