    Panduit Corp DNFR18-250FIB-E
    型号:
    DNFR18-250FIB-E
    规格书:
    双灏业商城DNFR18-250FIB-E.pdf
    描述:
    CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
    产品介绍
    DNFR18-250FIB-E 产品详情
    系列:
    Pan-Term®
    包装:
    Bulk
    产品状态:
    Obsolete
    端子类型:
    Angled - 90°, Flag
    插片宽度:
    0.250" (6.35mm)
    插片厚度:
    0.032" (0.81mm)