    Panduit Corp HSTT75-48-5-2
    型号:
    HSTT75-48-5-2
    规格书:
    双灏业商城HSTT75-48-5-2.pdf
    描述:
    HEATSHRINK 3/4" X 4' RED
    产品介绍
    HSTT75-48-5-2 产品详情
    系列:
    Dry-Shrink™, HSTT
    产品状态:
    Active
    类型:
    Tubing, Flexible
    收缩比:
    2 to 1
    长度:
    4.00' (1.22m)
    内径 - 供应时:
    0.750" (19.05mm)
    内径 - 恢复后:
    0.375" (9.53mm)
    恢复壁厚:
    0.030" (0.76mm)
    材质:
    Polyolefin (PO), Irradiated
    特性:
    Flame Retardant
    颜色:
    Red
    工作温度:
    -55°C ~ 135°C
    收缩温度:
    90°C