    图片 3/16PVCHSBLA50 3/4PVCHSBLA15 3/8PVCHSBLA50 3/8PVCHSBLA25 3/4PVCHSBLA20
    系列 - - - - -
    包装 Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    产品状态 Active Active Active Active Active
    类型 Tubing, Flexible Tubing, Flexible Tubing, Flexible Tubing, Flexible Tubing, Flexible
    收缩比 2 to 1 2 to 1 2 to 1 2 to 1 2 to 1
    长度 50.0' (15.2m) 15.0' (4.6m) 50.0' (15.2m) 25.0' (7.6m) 20.0' (6.1m)
    内径 - 供应时 0.188" (4.76mm) 0.750" (19.05mm) 0.375" (9.53mm) 0.375" (9.53mm) 0.750" (19.05mm)
    内径 - 恢复后 0.093" (2.36mm) 0.375" (9.53mm) 0.187" (4.75mm) 0.187" (4.75mm) 0.375" (9.53mm)
    恢复壁厚 0.025" (0.64mm) 0.033" (0.84mm) 0.028" (0.71mm) 0.028" (0.71mm) 0.033" (0.84mm)
    颜色 Black Black Black Black Black
    工作温度 -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C
    等级 - - - - -
    认证 - - - - -
    收缩温度 100°C 100°C 100°C 100°C 100°C
    储存/冷藏温度 70°F (21°C) 70°F (21°C) 70°F (21°C) 70°F (21°C) 70°F (21°C)