    Ruland Manufacturing MDCDE41-20-16-A
    型号:
    MDCDE41-20-16-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDE41-20-16-A.pdf
    描述:
    20 MM X 16 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDE41-20-16-A 产品详情
    规格:
    1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length