    Ruland Manufacturing MDCDK51-22-12-A
    型号:
    MDCDK51-22-12-A
    规格书:
    双灏业商城MDCDK51-22-12-A.pdf
    描述:
    22 MM X 12 MM DISC COUPLING
    产品介绍
    MDCDK51-22-12-A 产品详情
    规格:
    2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length