    Same Sky (Formerly CUI Devices) PT01-D125D-A203
    型号:
    PT01-D125D-A203
    规格书:
    双灏业商城PT01-D125D-A203.pdf
    描述:
    POT 20K OHM 1/20W CARBON LOG
    产品介绍
    PT01-D125D-A203 产品详情
    电阻(欧姆):
    20k
    容差:
    ±20%
    功率(瓦特):
    0.05W, 1/20W
    电位器类型:
    Logarithmic
    调整类型:
    Top Adjustment
    端接样式:
    PC Pins
    执行器长度:
    0.984" (25.00mm)
    执行器直径:
    0.236" (6.00mm)