    Same Sky (Formerly CUI Devices) PT01-D215D-B103
    型号:
    PT01-D215D-B103
    规格书:
    双灏业商城PT01-D215D-B103.pdf
    描述:
    POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
    产品介绍
    PT01-D215D-B103 产品详情
    电阻(欧姆):
    10k
    容差:
    ±20%
    功率(瓦特):
    0.05W, 1/20W
    内置开关:
    Detent
    执行器长度:
    0.591" (15.00mm)
    执行器直径:
    0.236" (6.00mm)