    Taoglas Limited FXC.30.B.DG
    型号:
    FXC.30.B.DG
    品牌:
    Taoglas Limited
    分类:
    RFID 天线
    封装:
    规格书:
    双灏业商城FXC.30.B.DG.pdf
    描述:
    NFC FLEX ANTENNA (30*0.3 MM) WIT
    产品介绍
    FXC.30.B.DG 产品详情
    品牌:
    Taoglas Limited
    系列:
    FXC.30.B
    包装:
    Bag
    产品状态:
    Active
    频率:
    13.56MHz
    特性:
    Near Field Communications (NFC)
    尺寸 / 尺寸:
    30.00mm Dia x 0.30mm H