    Taoglas Limited FXC.40.B.DG
    型号:
    FXC.40.B.DG
    规格书:
    双灏业商城FXC.40.B.DG.pdf
    描述:
    NFC FLEX ANTENNA (40*0.3 MM) WIT
    产品介绍
    FXC.40.B.DG 产品详情
    系列:
    FXC.40.B
    频率:
    13.56MHz
    尺寸 / 尺寸:
    40.00mm Dia x 0.30mm H